Diskuzní workshop pro ředitele a ICT koordinátory škol s IT guru – strategický plán rozvoje školy

27. 4. 2023, 13.00–14.30

Škoda Muzeum, třída Václava Klementa 294, Mladá Boleslav

Součástí letošní Učitelské konference v Mladé Boleslavi, jejímž partnerem je i tým projektu NPO 3.1 DIGI Národní pedagogický institut ČR, bude doprovodný program v odpoledních hodinách – Diskuzní workshop pro ředitele a ICT koordinátory škol s týmem konzultantů IT guru NPI ČR.  

Je určen ředitelům škol a jejich ICT koordinátorům/správcům, kteří budou mít možnost diskutovat s IT guru své aktuální problémy v zajištění digitální infrastruktury školy a jejího personálního zajištění. Účastníci se seznámí také s nástrojem na zjednodušený IT audit školy, který IT guru nabízejí zdarma při úvodní konzultaci. Diskutována bude aktuální podpora MŠMT a NPI ČR v oblasti Národního plánu obnovy v oblasti digitalizace.

Téma letošní Učitelské konference je Digitální technologie, kybernetická bezpečnost a nová informatika. Učitelé ZŠ a SŠ se mohou seznámit s tipy pro školní týmy k výuce kybernetické bezpečnosti i k zajištění základních standardů kyberbezpečnosti v IT infrastruktuře školních budov a zařízení. Na výroční akci soutěže v kybernetické bezpečnosti budou vyhlášeni finalisté a ti nejlepší postoupí za ČR i do mezinárodní soutěže. Přihlašování na konferenci probíhá online, kapacita konference je přibližně 250 učitelů, kapacita odpoledního workshopu je 40 osob.

Informace o odpolední akci zprostředkovává za tým DIGI projektu Národní plán obnovy 3.1 Petr Naske.
Informace o dopolední Učitelské konferenci a finále Kybersoutěže poskytuje tým konference